کشته شدن سگ بیگناه در برابر صاحبش با شلیک مامور پاسگاه کوهسار!

کشته شدن سگ بیگناه در برابر صاحبش با شلیک مامور پاسگاه کوهسار!

 

پنجشنبه شب (۱۷ اردیبهشت) مامور پاسگاه کوهسار شهران با شلیک یک گلوله از اسلحه کمری بابی سگ هفت ساله را در برابر صاحبش کشت.

 

صاحب بابی در گفتگو با انجمن حمایت از حیوانات جزئیات این اتفاق را اینگونه شرح داد:

 

 

«روز پنجشنبه غروب بنا به توصیه دامپزشک٬ بابی را برای پیاده روی بواسطه دچار شدن بابی به کبد چرب به کوهسار بردیم. هنگام بازگشت حدود ساعت ۸ یک مامور از ماشین نیروی انتظامی پیاده شده و با آمدن به سمت بابی در برابر چشمان ما اسلحه کمری اش را خارج کرده و از فاصله یک متری به سر بابی شلیک کرد. بابی در برابر پای ما افتاد و جان داد.

 

بعد که در پاسگاه کوهسار از این استوار نیروی انتظامی با گریه پرسیدم که چرا حیوان را کشتی با خنده و تمسخر گفت کشتم که کشتم ده تای دیگه را هم میکشم آدمش را هم باشه میکشم!.

 

البته او در حضور مامورین بازرسی نیروی انتظامی به دروغ ادعا کرد که بابی به او حمله ور شده و او از ترس شلیک کرده و او را کشته است»

 

جسد بیجان بابی امروز در بیمارستان دامپزشکی پایتخت توسط آقای دکتر آل داود معاینه شده و مرگ در اثر شلیک گلوله و صحت خبر مورد تایید انجمن حمایت از حیوانات است.

 

2 نظر

 1. رویا رویا says:

  واقعا جای تاسف داره یه نفر سر شار از عقده های روانی اسلحه داره و مرتکب قتل میشه.

  • مدیر سایتfeelgood .(feelgood25) :

   اصلا هر شخصی که مامور میشه باید یکسری آزمایشها و تست های روان شناسی رو بگذرونه..نه اینکه هر ادم بی عقلی رو بیارن بزارن مامور یه اسلحه هم بهش بدن.

 2. بی نامبی نامsays:

  دوست دارم روزی با این اقا ی تامین کننده امنیت مردم که ادعای ادم کشی هم میکنه رو برو بشم....

  • مدیر سایتfeelgood .(feelgood25) :

   به نظرم اینها آدمهایی هستنذ که از همون کودکی دچار مشکلات روانی شدن بعد برای اینکه بیان عقده ها و کمبودهای خودشون رو رفع کنند میان وارد نیروی نظامی میشن و وقتی هم اسلحه دست بگیرن که دیگه مشخصه چطور میشن.....