قتل عام بی سابقه حیات وحش در مشهد

قتل عام بی سابقه حیات وحش در مشهد

 

پایگاه خبری دیده بان محیط زیست و حیات وحش ایران: بر اساس گزارش مردمی مبنی بر نگهداری اجزای بدن حیوانات وحشی در یک منزل مسکونی واقع در شهر مشهد، نیروهای یگان محیط زیست روز چهارشنبه ۹۲/۱۱/۹ پس از اخذ حکم قضایی ورود به منزل وارد این خانه شده، به تفتیش و بازرسی آن پرداختند و با صحنه ای غیر قابل باور و دردناک مواجه شدند.

 

مدیر کل حفاظت محیط زیست خراسان رضوی در این باره گفت: نیروهای یگان حفاظت در فریزر این منزل مسکونی ۱۰ عدد سر متعلق به آهوی نر و ماده و ۴ عدد سر متعلق به قوچ وحشی کشف نمودند.

 

علاوه بر آن یک تاکسیدرمی قوچ وحشی ۹ ساله، مقادیری گوشت شکار متعلق به آهو و قوچ و میش و نیز ۴ تخته پوست آهوی دباغی شده و شاخ های آهوان سلاخی شده کشف شد.

 

 

 

قتل عام بی سابقه حیات وحش در مشهد

 

حمید صالحی افزود: همپنین یک دستگاه خودروی جیپ صحرا متعلق به متهم توقیف و جهت بررسی های بیشتر به پارکینگ نیروی انتظامی منتقل شد.

عامل این کشتار بیرحمانه پیش از رسیدن مامورین خانه را ترک کرده و متواری شده بود. مأموران در جستجوی متهم فراری به محل کار وی مراجعه و در بازرسی از این مکان نیز اجزای بدن یک رأس آهو، یک تخته پوست سوخته آهو و ۶ پوکه اسلحه فشنگ اسلحه شکاری کشف گردید.

 

صالحی گفت: تاکنون در جریان بازرسی ها از منزل و محل کار این مجرم فراری اجزای بدن ۱۶ رأس آهو و ۴ رأس قوچ وحشی کشف شده است اما بقایای ۵ عدد جمجمه آهو و استخوان های برجامانده نشان از کشتار تعداد بیشتری آهو دارد!

با ارجاع پرونده به مقامات قضایی و با دستور بازپرس، تحقیقات برای شناسایی مخفیگاه این مجرم فراری و روشن شدن ابعاد تاریک این پرونده ادامه دارد.

هیچ نظری تا کنون برای این مطلب ارسال نشده است، اولین نفر باشید...