قاتل سگ سانان در شبستر دستگیر شد.

قاتل سگ سانان در شبستر دستگیر شد.

چندی قبل تصاویری از فردی متخلف که اقدام به کشتار وحشیانه و خرید و فروش پوست سگ سانان ازجمله روباه و گرگ می نمود، در فضای مجازی منتشر شد.

فرمانده یگان حفاظت محیط زیست آذربایجان شرقی در این باره گفت: به دنبال انتشار این تصاویر شناسایی عامل کشتارها در دستور کار یگان محیط زیست سراسر کشور قرار گرفت و نهایتا نیروهای یگان محیط زیست آذربایجان شرقی موفق شدند هویت متهم را در شهرستان شرافتخانه از توابع شبستر شناسایی نمایند.

 

حسین فایق اظهار داشت: نیروهای محیط زیست پس از هماهنگی با دادستان محترم شبستر و اخذ نیابت قضایی به همراه مامورین انتظامی وارد خانه متهم شده و به تفتیش این مکان پرداختند.

در جریان بازرسی از منزل این متخلف تعدادی دست و پا متعلق به گرگ و دم روباه به همراه یک اسلحه بادی ۵/۵ از انبار کاهی در پشت خانه کشف و ضبط گردید.

متهم در زمان حضور مامورین در خانه حضور نداشت اما مراتب و کشفیات در حضور مامورین نیروی انتظامی و اعضای خانواده متهم ازجمله مادر وی صورتجلسه گردید.

 

در این رابطه با شکایت محیط زیست آذربایجان شرقی پرونده ای در مراجع قضایی تشکیل و متهم بزودی جهت رسیدگی به جرم به دادسرا احضار خواهد شد.

هیچ نظری تا کنون برای این مطلب ارسال نشده است، اولین نفر باشید...