برنامه جدید گوگل برای ارائه برنامه رایگان هفته در گوگل‌پلی

برنامه جدید گوگل برای ارائه برنامه رایگان هفته در گوگل‌پلی

گوگل در نظر دارد در راستای حمایت از استفاده‌کنندگان سیستم‌عامل اندروید، دانلود یک برنامه پرطرفداری پولی در فروشگاه نرم‌افزاری گوگل پلی را به مدت یک هفته رایگان کند

بر اساس اطلاعات منتشر شده از منابع نزدیک به ساکنین مانتین ویو ، گوگل به تازگی طرحی را با عنوان “Free App of the Week” آغاز کرده است که بر مبنای آن هر هفته یک اپلیکیشن پولی به‌طور رایگان برای دانلود در اختیار کاربران قرار می‌گیرد.

البته اولین برنامه‌ای که بر اساس این طرح دانلود آن برای یک هفته رایگان شده در دسته اپلیکیشن های خانوادگی با نام Tiger Grr-ific قرار دارد که توسط استودیو PBS Kids توسعه داده شده است. در حالت عادی برای دریافت این برنامه از فروشگاه گوگلی پلی، کاربر مستلزم پرداخت ۲.۹۹ دلار بود که با این طرح دانلود آن برای یک هفته مجانی است.

این طرح برای آن دسته از کاربرانی مفید است که به هر دلیلی از پرداخت وجه در ازای دانلود اپلیکیشن موردعلاقه خود امتناع می‌ورزیدند. همان‌طور که گفته شد Tiger Grr-ific در دسته اپلیکیشن های خانوادگی قرار دارد، بدین ترتیب هنوز مشخص نیست که این روند برای سایر دسته‌های نرم‌افزاری ادامه پیدا خواهد کرد یا نه؛ بهترین راه برای پی بردن به این موضوع این است که تا جمعه هفته آینده صبر پیشه کنیم.

هیچ نظری تا کنون برای این مطلب ارسال نشده است، اولین نفر باشید...