تیم فوتبال هنرمندان برای حمایت از یوزپلنگ آسیایی به میدان می رود

تیم فوتبال هنرمندان برای حمایت از یوزپلنگ آسیایی در بافق به میدان می رود

 

پایگاه خبری دیده بان محیط زیست و حیات وحش ایران: مدیر پروژه حفاظت از یوزپلنگ آسیایی از سفر جمعی از هنرمندان برجسته کشور به زیستگاه یوزپلنگ آسیایی خبر داد و گفت: تیم فوتبال هنرمندان با هدف حمایت از یوزپلنگ آسیایی با تیم منتخب شهرستان بافق به دیدار هم می روند.

 

هومن جوکار در گفتگو با خبرنگار مهر افزود: پژمان جمشیدی فوتبالیست و هنرمند کشورمان چندی است به عنوان سفیر افتخاری یوزپلنگ بخشی از وقت خود را در راه حفاظت از این گونه در حال انقراض صرف می کند.

 

به گفته وی، آخرین همکاری او با پروژه حفاظت از یوزپلنگ آسیایی و سازمان حفاظت محیط زیست منجر به همراهی جمع بزرگتری از بازیکنان فوتبال و هنرمندان برجسته کشور شده است.

 

 

جوکار گفت: در این سفر هنرمندان برجسته ای از جمله همایون شجریان، همایون نصیری، رضا یزدانی، سهراب پورناظری، پژمان جمشیدی، کامبیز دیرباز، سام درخشانی، پژمان بازغی، محمد نوازی، بهروز رهبری فر و امیر جدیدی حضور دارند.

 

تیم فوتبال هنرمندان برای حمایت از یوزپلنگ آسیایی در بافق به میدان می رود

 

مدیر پروژه حفاظت از یوزپلنگ آسیایی اظهار داشت: روز جمعه ۱۲ اردیبهشت تیم فوتبال هنرمندان برای حمایت از یوزپلنگ آسیایی در پیشگاه مردم شریف بافق به میدان فوتبال می روند و در یک مسابقه نمادین با تیم منتخب این شهرستان بازی می کنند.

جوکار تصریح کرد: بافق در مرکز یکی از مهمترین زیستگاه های یوز قرار دارد و مردم با اخلاق این شهر توانسته اند تاکنون امانت داران خوبی برای حفظ نماد طبیعت و حیات وحش ایران باشند.

وی افزود: در این رویداد کم سابقه هنرمندان و بازیکنان فوتبال برای تاکید بر اهمیت حفظ یوز و زیستگاه های آن، حمایت از نماد تیم ملی فوتبال کشورمان و تقدیر از فداکاری های مردم بافق به میدان می روند.

مدیر پروژه حفاظت از یوزپلنگ آسیایی یادآور شد: این اولین حضور فوتبالیست ها در پیراهن جدید تیم ملی با نقش یوزپلنگ در میدان است که در سرزمین یوز انجام می شود

هیچ نظری تا کنون برای این مطلب ارسال نشده است، اولین نفر باشید...