پلنگ مجروح در انتظار تیم دامپزشکی هنوز نفس می کشد

پلنگ مجروح در انتظار تیم دامپزشکی هنوز نفس می کشد

پایگاه خبری دیده بان محیط زیست و حیات وحش ایران: یک قلاده پلنگ بالغ که به دلیلی نامعلوم مجروح شده، در فاصله کمی از یک جاده اصلی در منطقه جنگلی دوهزار تنکابن در انتظار اعزام تیم دامپزشکی است.

هم اکنون گروهی به اتفاق آقای دکتر اکرامی دامپزشک اداره کل محیط زیست مازندران به همراه به همراه اسلحه بیهوشی و سایر تجهیزات، از ساری به سمت تنکابن حرکت کرده و تا یک ساعت دیگر به محل مشاهده پلنگ خواهند رسید.

هادی منصور کیائی رئیس اداره محیط زیست تنکابن لحظاتی قبل در گفتگوی تلفنی به خبرنگار دیده بان محیط زیست گفت: در حال حاضر که با شما صحبت می کنم پلنگ آسیب دیده در داخل جنگل و به فاصله ۷ الی ۸ متری از ما روی زمین افتاده اما همچنان زنده است.

هادی منصور کیائی افزود: به جهت اینکه حیوان دچار استرس نشده و در تاریکی شب به جنگل پناه نبرد منطقه را از وجود مردم تخلیه کرده و به همراه محیط بانان پلنگ را زیر نظر داریم تا تیم دامپزشکی اعزامی از ساری از راه برسند.

رئیس اداره محیط زیست تنکابن گفت: احتمال اصابت گلوله یا برخورد با خودرو به دلیل فاصله کم پلنگ با جاده وجود دارد اما هنوز نمی توان در این مورد نظر قطعی داد.

اخبار تکمیلی به محض دریافت از طریق این پایگاه خبری اعلام خواهد.

1 نظر

  1. دعوت به همکاریدعوت به همکاریsays:

    با سلام همکار عزیز، خسته نباشید یک پیشنهاد خوب براتون دارم . بازدید کنندگان وبلاگ خودتون رو به پول تبدیل کنید تا حداقل مخارج اینترنت و وبلاگتون رو در بیارید و یا اگه بازدید کننده زیادی دارید در آمد میلیونی داشته باشید سیستم کسب در آمد می پاپ آپ به ازای هر بازدید کننده شما مبلغ 50 ریال به شما پرداخت می کند تصویه حساب منظم و بموقع در هر زمان، تنها اگه به حد نصاب سیستم که 15000 تومان هست برسید می توانید درخواست واریز بفرستید تا در کمتر 2 ساعت مبلغ به حسابتان واریز شود تنها کافیست در سایت می پاپ آپ ثبت نام کنید و سپس یک ایمیلی دریافت خواهید کرد و پس از تایید ایمیل میتونید وارد سایت شوید و کد پاپ آپ رو درون قالب وبلاگتون قرار بدید و به کسب در آمد بپردازید http://mepopup.ir پر درآمد باشید